Doučovanie angličtiny

pre školákov, predškolákov, teenagerov aj dospelých

Anglický jazyk (CAD)

Výučba online s lektorom v reálnom čase

Individuálne hodiny

Kurzy

Základné informácie

Máte doma školáka, predškoláka, alebo teenagera a hľadáte hodiny angličtiny, ktoré by im pomohli naučiť sa komunikovať celými vetami, rozumieť hovorovej reči a zároveň prebiehali v tejto neistej dobe online s reálnym učiteľom? Prípadne hľadáte takéto hodiny pre seba?

Naše one-on-one hodiny s kvalifikovanými native speaker lektormi (školenými špeciálne na výuku online) sú veľmi interaktívne, zábavné a šité na mieru pre konkrétneho študenta. Na hodinách vládne uvoľnená, kamarátska atmosféra, čo vedie k postupnému odbúraniu strachu, trémy, prípadne iného „bloku“ . Naša výuka je založená na používaní celých viet, nie jednotlivých slovíčok.

Hodiny môžu byť zamerané na dosiahnutie špecificky stanoveného cieľa (príprava na maturitu, pomoc s ANJ podľa učebných osnov, štúdium v zahraničí, skúška na vysokej škole, atď), alebo všeobecná konverzačná angličtina. V ponuke je tiež pomoc s prípravou na budúcu kariéru  – Business English zameranie (Resume, príprava na pohovor, Marketing, komunikácia so zákazníkom, atď).

  • Plynulá komunikácia celými vetami
  • Správna výslovnosť a vďaka kontaktu s native speakrom aj automatické budovanie schopnosti rozumieť
  • Šité namieru pre konkrétneho študenta
  • 100% online live v reálnom čase

hovorte & rozumejte

Komunikujte v angličtine sebavedomo!

Referencie

Čo hovoria naši študenti

S hodinami som veľmi spokojná. Určite mi to pomáha vrátiť sa naspäť do zabudnutej angličtiny a hlavne vidim výhodu toho, že som funguje výkladový slovník s učiteľom. Čo je veľké plus pre slovnú zásobu.

-Majka

Odporucam! Najskôr som prihlásila moje dve deti (7,8 ročne) a veľmi sa mi paci tento typ učenia, deti sa vždy na každú hodinu veľmi tesia, čo je super. Neskôr som sa prihlásila aj ja a už sa anglicky rozprávať nebojím. Takze určite to treba vyskúšať.

-Ivana

WordPress Lightbox
Share This