Skupinový konverzačný kurz angličtiny

pre deti

Kurzy

Základné informácie

Čo?

Skupinový konverzačný kurz ANJ pre deti vo veku 9-11 rokov, vedený kanadskou lektorkou Kailou.

Kedy?

Jedná sa o dvojmesačný kurz. Hodiny budú prebiehať každý utorok o 15:00 hod. Prvá hodina sa uskutoční  18.4. 2023 o 15:00 hod a posledná 13.6.2023. Dĺžka vyučovacej hodiny je 45 min.

Aká veľká je skupina?

Maximálne piati študenti a lektorka

Ako?

Microsoft Teams

Ako prebieha registrácia?

Na konverzačný kurz sa registruje zaslaním e-mailu na info@u-speak-english.com, alebo kliknutím na tlačítko „Zaregistrovať sa. „

Prečo áno?

Kurz je vedený skúsenou, kanadskou lektorkou. Hodiny sú zábavné, pútavé a štrukturované tak, aby deti museli čo najviac rozprávať a používať jazyk aktívne. Našim cieľom je dosiahnuť, aby sa deti na hodiny tešili, angličtinu si obľúbili a nebáli sa rozprávať.

*Hodiny sú 45 minútové a cena je 10 Eur/hodinu. Cena celého kurzu je 90 Eur. Hodiny sú určené aj pre deti ktoré majú angličtinu len v škole. 

Tešíme sa na vás!!!!

hovorte & rozumejte

Komunikujte v angličtine sebavedomo!

Referencie

Čo hovoria naši študenti

S hodinami som veľmi spokojná. Určite mi to pomáha vrátiť sa naspäť do zabudnutej angličtiny a hlavne vidim výhodu toho, že som funguje výkladový slovník s učiteľom. Čo je veľké plus pre slovnú zásobu.

-Majka

Odporucam! Najskôr som prihlásila moje dve deti (7,8 ročne) a veľmi sa mi paci tento typ učenia, deti sa vždy na každú hodinu veľmi tesia, čo je super. Neskôr som sa prihlásila aj ja a už sa anglicky rozprávať nebojím. Takze určite to treba vyskúšať.

-Ivana

WordPress Lightbox
Share This