Skupinový konverzačný kurz angličtiny

pre stredne pokročilých a pokročilých

Kurzy

Základné informácie

Čo?

Skupinový konverzačný kurz ANJ pre stredne pokročilých a pokročilých, vedený kanadským lektorom

Kedy?

Každý utorok o 18:00; prvá hodina je 1.12. 2020 a potom pravidelne každý utorok 

Aká veľká je skupina?

Maximálne piati študenti a lektor

Ako?

Microsoft Teams

Ako prebieha registrácia?

Na konverzačnú hodinu sa treba zaregistrovať najneskôr 24 hod. pred jej začatím. Je možné predplatiť si viacero hodín vopred   

Prečo áno?

Kurz je vedený skúseným, kanadským lektorom, hodiny zahŕňajú konverzácie na súčasné aktuálne témy a prebiehajú online z pohodlia Vášho domova. Otázka znie: „Prečo nie?“

*Hodiny sú 45 minútové a cena je 12 Eur/hodinu. Nemusíte sa zaviazať k pevnému počtu hodín. Konverzácie prebiehajú pravidelne každý utorok. Téma o ktorej sa bude diskutovať na najbližšej hodine je vždy zverejnená vopred. 

 *Jedná sa o voľnú konverzáciu na rôzne témy súčasného sveta. Hodiny sú vhodné pre každého, kto má chuť na konverzáciu v angličtine a záujem dozvedieť sa niečo o Kanadskej kultúre. Hodiny nie sú určené pre začiatočníkov. 

Tešíme sa na vás!!!!

hovorte & rozumejte

Komunikujte v angličtine sebavedomo!

Referencie

Čo hovoria naši študenti

S hodinami som veľmi spokojná. Určite mi to pomáha vrátiť sa naspäť do zabudnutej angličtiny a hlavne vidim výhodu toho, že som funguje výkladový slovník s učiteľom. Čo je veľké plus pre slovnú zásobu.

-Majka

Odporucam! Najskôr som prihlásila moje dve deti (7,8 ročne) a veľmi sa mi paci tento typ učenia, deti sa vždy na každú hodinu veľmi tesia, čo je super. Neskôr som sa prihlásila aj ja a už sa anglicky rozprávať nebojím. Takze určite to treba vyskúšať.

-Ivana

WordPress Lightbox
Share This