Prečo my?

Kto sme a ako Vám pomôžeme?

Volám sa Zuzana Malastová a pochádzam z Popradu. Vďaka svojmu veľmi blízkemu vzťahu k jazykom (hlavne anglickému ) a veľkej túžbe cestovať a spoznávať iné kultúry a krajiny som v roku 2004 odišla do Kanady. Odvtedy žijem a pracujem v kanadskom Calgary.

Kedže ma jazyky naozaj veľmi bavia, rozhodla som sa predávať svoje vedomosti ďalej a venovať sa ich učeniu. Učím cez internet a zameriavam sa na učenie anglického jazyka. Poskytujem taktiež hodiny slovenského jazyka pre cudzincov, ktorí sa túžia, alebo potrebujú naučiť tento jazyk. Spôsobuje mi veľkú radosť sledovať ako moji žiaci progresujú a ako sa im vďaka schopnosti dorozumieť sa, otvárajú brány do sveta. Preto mi napadla myšlienka, založiť túto jazykovú školu a umožniť tak Slovákom učiť sa anglický jazyk naozaj „aktívnym spôsobom“. To znamená byť v kontakte so „živou“ angličtinou a komunikovať s lektorom, pre ktorého je angličtina rodná reč a to všetko z pohodlia domova.

Samozrejme pre tých, ktorí uprednostňujú slovenského lektora, ktorý im dokáže vysvetliť veci v rodnej reči, ponúkame skúsených, slovenských lektorov.

Výučba je zameraná predovšetkým na individuálny prístup (one on one). No táto jazyková škola je veľmi flexibilná. Vieme sa prispôsobiť potrebám, požiadavkám a možnostiam našich zákazníkov. Záleží nám na tom, aby hodiny boli pre Vás prínosom, takže vo výučbe používame individuálny prístup a spôsob výučby sa prispôsobuje spôsobu učenia sa žiaka.

Otvorte si brány k novým možnostiam! Radi Vám pomôžeme dosiahnuť Váš potenciál!

Náš tím

Carmeline

Calgary, Kanada

Daniel

Calgary, Kanada

Olivia

Toronto, Kanada

Liana

Kelowna, Kanada

Laurie

Calgary, Kanada

Kathryn

Halifax, Kanada

Adrianne

Cape Town, Južná Afrika

Marely

Calgary, Kanada

Leigh

East London, Južná Afrika

Kay

Cape Town, Južná Afrika

Elif

Toronto, Kanada

James

Zahin

Toronto, Kanada

James

Kaila

Edmonton, Kanada

hovorte & rozumejte

Komunikujte v angličtine sebavedomo!

Referencie

Čo hovoria naši študenti

S hodinami som veľmi spokojná. Určite mi to pomáha vrátiť sa naspäť do zabudnutej angličtiny a hlavne vidim výhodu toho, že som funguje výkladový slovník s učiteľom. Čo je veľké plus pre slovnú zásobu.

-Majka

Odporucam! Najskôr som prihlásila moje dve deti (7,8 ročne) a veľmi sa mi paci tento typ učenia, deti sa vždy na každú hodinu veľmi tesia, čo je super. Neskôr som sa prihlásila aj ja a už sa anglicky rozprávať nebojím. Takze určite to treba vyskúšať.

-Ivana

WordPress Lightbox
Share This